Dnes je 15.11.2019, svátek má Leopold.

DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ

CO ZŮSTÁVÁ:

  • VÝHODNÁ CENA VSTUPENKY
  • JISTOTA STÁLÉHO MÍSTA V HLEDIŠTI
  • PŘENOSNOST ABONENTKY (lze ji darovat nebo zapůjčit)
  • ÚSPORA ČASU PŘI NÁKUPU VSTUPENEK
  • VEČERY VE SPOLEČNOSTI HERECKÝCH HVĚZD
  • VIP BONUS (sleva 50 Kč při zakoupení vstupenky na galakoncert legendy světové opery Gabriely Beňačkové 15. 4. 2018)

 

CO JE NOVÉ:

  • DVĚ PŘEDPLATITELSKÉ ŘADY (HEVOS / TDK)
  • PŘEDNOSTNÍ PRÁVO NÁKUPU PRO STÁVAJÍCÍ PŘEDPLATITELE

PRAVIDLA DIVADELNÍHO PŘEDPLATNÉHO:

1. Předplatné je možné zakoupit pouze v zábřežském informačním centru ve vestibulu kulturního domu (kontakty níže). Platbu lze přijímat v hotovosti, platební kartou, popř. prostřednictvím poukázky Unišek a karty Benefit Plus. Organizacím lze fakturovat oproti písemné objednávce. Nelze využít dárkové poukazy zakoupené u Zábřežské kulturní.
2. Stávající předplatitelé mají přednostní právo zakoupit si místa, která využívají v sezoně 2017, také pro rok 2018. Tato možnost platí pro obě abonentní řady.
3. Možnost zakoupit si abonentku mají stávající předplatitelé od pondělí 13. 11. (8.00) do čtvrtka 23. 11. 2017 (17.00). Na pozdější požadavky nebude brán zřetel. Při nákupu se předplatitel musí prokázat platnou abonentkou.
4. Možnost rezervovat si místa on-line (na www.kulturak.info) a zakoupit abonentku mají noví předplatitelé (popř. stávající předplatitelé, kteří nevyužili možnosti přednostně si zakoupit svoje místa) od pondělí 27. 11. (8.00) do pátku 22. 12. 2017 (17.00). Na pozdější požadavky nebude brán zřetel. Platnost rezervace je 7 dní, poté je místo uvolněno do dalšího prodeje.
5. Při zakoupení předplatného abonent předloží předem vyplněnou přihlášku. Přihláška je součástí propagačního letáku Divadelní předplatné 2018, vloženého listu zpravodaje Zábřeh č. 20/2017 a lze ji také stáhnout na www.kulturak.info. Na emailovém kontaktu uvedeném v přihlášce bude abonent informován o termínech představení, popř. dalších záležitostech týkajících se předplatného.
6. Zakoupené abonentky nelze přijímat zpět, po vystavení faktury je rovněž nelze měnit nebo vracet.
7. V případě nově registrovaných organizací je nutné zaslat fakturační údaje (objednávku) předem na emailovou adresu enterova@ic.zabreh.cz nebo doručit osobně do infocentra.
8. Abonentku pečlivě uschovejte, je nutné ji předložit při vstupu na každé z předplacených představení. Při ztrátě abonentky bude zdarma vystaven její duplikát.
9. Ceny předplatného:
Abonentní řada HEVOS / pásmo A (řada 1 - 12 a 19, 21, 23, 25) = 1.700 Kč,
pásmo B (ostatní řady) = 1.500 Kč
Abonentní řada TDK / pásmo A (řada 1 - 12 a 19, 21, 23, 25) = 1.800 Kč,
pásmo B (ostatní řady) = 1.600 Kč.
Cena vstupenky na každé představení v rámci předplatného je o 50 Kč nižší než její cena v doprodeji (celková úspora v jedné předplatitelské řadě činí 250 Kč).
10. Předplatitelé získají VIP bonus - slevu 50 Kč při zakoupení vstupenky na galakoncert legendy světové opery Gabriely Beňačkové, který se uskuteční v kulturním domě 15. 4. 2018. Předplatitel se musí prokázat platnou abonentkou.

KONTAKTY
Turistické informační centrum Zábřeh, kulturní dům
Československé armády 1
tel: 583 416 408, 583 411 653, 775 279 558
svabova@ic.zabreh.cz
www.kulturak.info
provozní doba: pondělí až pátek 8.00 - 17.00

UPOZORNĚNÍ
• Pořadatelé si v případě nutnosti (změny na straně divadla) vyhrazují právo změny titulu nebo termínu jeho uvedení.
• Informace o termínech představení a případných změnách budou předplatitelům zasílány na emailovou adresu uvedenou v přihlášce. Oznamte proto ve vlastním zájmu případnou změnu kontaktních údajů.
• Předplatitelům budou na emailovou adresu zasílány rovněž měsíční programy kulturního domu a kina.

DĚKUJEME ZA VÁŠ ZÁJEM A VAŠI PŘÍZEŇ.

xxx

TITULY PŘEDPLATNÉHO

 

ABONENTNÍ ŘADA HEVOS

24. 2. 2018
VZHŮRU DO DIVOČINY
Komedie volně navazující na hru Sex pro pokročilé.Příběh manželů Alice a Jindřicha
pokračuje, tentokrát se vydávají do přírody. Do stereotypů trošku zestárlého, unavenějšího a chudšího páru se jako vichřice vmísí nečekaná návštěva. Nespoutaná sestra a provokativní švagrová Diana naruší manželům kempovací idylu. S jejím ironickým pohledem je slušné, nudné, šestadvacetileté manželství vlastně tím největším dobrodružstvím...
Hrají: KAREL RODEN, JANA KRAUSOVÁ a KRISTÝNA FUITOVÁ NOVÁKOVÁ.
Vstupné: 380 a 420 Kč. Studio Dva. Délka představení 1 hod. a 30 min. (bez přestávky).

4. 4. 2018
CHLAP NA ZABITÍ
Bláznivá komedie o tom, jak se profesionální zabiják stane obětí sebevraha.

Když se setká nekompromisní nájemný zabiják s nesmělým ztroskotancem, který se snaží spáchat sebevraždu, může to na první pohled vypadat jako snadná práce. Opak je však pravdou... Komedie doslova nabitá slovním a situačním humorem výrazně francouzského stylu.
Autor: Francis Veber, režie: Jakub Nvota.
Hrají: FILIP BLAŽEK, MIROSLAV VLADYKA, MICHAL SLANÝ, JAROSLAV ŠMÍD / ZDENĚK ROHLÍČEK, BETKA STANKOVÁ, MILAN ŠIMÁČEK.
Pantheon Production. Délka představení 1 hod. a 20 min. (bez přestávky).

14. 6. 2018
KOČIČÍ HRA
Příběh o stárnutí, lásce, vášni k životu, sesterské blízkosti a hlavně nezdolném optimismu!

Proslulá tragikomedie, v níž Erži Orbánová - hubatá, živelná a svérázná hrdinka - prožívá svá každodenní dobrodružství v komunistickém Maďarsku. Její elegantní a klidná sestra Gizela žije zase už šestnáct let upoutaná na své kolečkové křeslo v Mnichově ve svobodném západním Německu a nezbývá jí než po telefonu a v dopisech často marně usměrňovat sestřiny eskapády...
Autor: Istvan Örkeny, režie: Tereza Karpianus.
Hrají: PAVLA TOMICOVÁ, ZORA VALCHAŘOVÁ POULOVÁ, NATÁLIE ŘEHOŘOVÁ, JAKUB TVRDÍK, MARTINA NOVÁKOVÁ, PETRA VÝTVAROVÁ KRAUSOVÁ, JAN BÍLEK, MARIE KLEPLOVÁ, PETR MATYÁŠ CIBULKA.
Klicperovo divadlo Hradec Králové. Délka představení 2 hod. a 35 min. (včetně přestávky).

listopad 2018
ANI ZA MILION!
I když ve hře vystupuje jeden muž a jedna žena, nemusí se zápletka točit jen kolem partnerských vztahů...

Brilantní detektivní komedie z atraktivního a netradičního prostředí přímořského majáku, která obě postavy svede dohromady a navěky je spojí tajemstvím. Všechno je totiž jinak, než se zdá - každá lež je pravdou, každá pravda lží a jisté je pouze to, že pod rouškou humoru se skrývá vrah...
Autoři: Michaela Doleželová a Roman Vencl, režie: Petr Hruška.
Hrají: ADÉLA GONDÍKOVÁ a JIŘÍ LANGMAJER.
Divadlo v Rytířské Praha. Délka představení 2 hod. (včetně přestávky).

prosinec 2018
HVĚZDA
Původní česká one woman show napsaná na tělo Evě Holubové.

Komedie o fiktivní seriálové herečce se odehrává během nejdivočejšího týdne jejího života. Hvězda s humorem odkrývá zákulisí českého showbyznysu a s nadhledem líčí osobní problémy neznámé herečky, která po pětatřiceti letech u oblastního divadla nečekaně zazáří v televizním seriálu...
Autor, režie: Patrik Hartl.
Hrají: EVA HOLUBOVÁ (ze záznamu: Jiří Bartoška, Zuzana Bydžovská, Marek Eben, Jan Rosák, Michal Slaný, Jiří Mádl, Jana Stryková, Jaroslav Satoranský, Kryštof Hádek, Vojtěch Kotek, Hynek Čermák, Jakub Kohák a další).
Studio Dva Praha. Délka představení 1 hod. 40 min. (bez přestávky).

 

ABONENTNÍ ŘADA TDK

 

2. 3. 2018
SKOŘÁPKA
Komorní komedie o nečekaném přátelství a cestě ke svobodě.

Komorní komedie o nečekaném přátelství a cestě ke svobodě. V zapadlé knihovně se schází zakřiknutá knihovnice Halina a suverénní zlatokopka Roxana, která
není zrovna velká myslitelka, ale díky ostrým loktům a přepálené cílevědomosti se ve světě rozhodně neztratí. Setkání dvou světů, dvou odlišných osobností, které podléhají svým předsudkům a strachům, aby se nakonec zbavili svých "skořápek" a otevřeli se tomu, co neznají... Hrají: ALENA MIHULOVÁ a PETRA NESVAČILOVÁ. Vstupné: 360 a 390 Kč. PŘEDSTAVENÍ JE SOUČASTÍ DIVADELNÍHO PŘEDPLATNÉHO NA ROK 2018 (řada TDK).

19. 3. 2018
KDO JE TADY ŘEDITEL?
Komedie od výrazného filmového tvůrce o řediteli, kterého nikdy nikdo neviděl.

Ravn je ředitelem a zároveň majitelem firmy. To ovšem před svými kolegy skrývá a vydává se již deset let za pouhého řadového zaměstnance. Všechna nepopulární rozhodnutí tak může svést na vymyšleného ředitele, kterého nikdo nikdy neviděl. Až nyní, když chce firmu prodat, je nutné najít někoho, kdo ředitele sehraje...
Autor: Lars von Trier, režie: Daniel Hrbek.
Hrají: MICHAL DLOUHÝ, KAMIL HALBICH, KRISTÝNA FREJOVÁ, TOMÁŠ ČERVINEK / TOMÁŠ PAVELKA, ROBERT JAŠKÓW, KLÁRA CIBULKOVÁ / PETRA JUNGMANOVÁ, MARTINA KRÁTKÁ, ALEXEJ PYŠKO / DUŠAN SITEK, DAVID PUNČOCHÁŘ / LUBOŠ VESELÝ, JAROSLAV ŠMÍD, ŠÁRKA URBANOVSKÁ / BLANKA POPKOVÁ.
Švandovo divadlo Praha. Délka představení 2 hod. a 40 min. (včetně přestávky).

4. 5. 2018
ŽENA ZA PULTEM 2: PULT OSOBNOSTI
Legendární prodavačka se vrací ve vizionářské komedii!

Je volební víkend. Jiřina, prodavačka v malém koloniálu, věří, že to konečně dopadne a komunisté vyhrají. Již dlouho se učí, jak se řeknou čínsky rohlíky a vlašák, protože chce stačit čínským obchodníkům, kteří přijdou, až se rozjede obchod s východem. Tentokrát to všechno vyjde a její syn Kája udělá hereckou kariéru, bude novým Vladimírem Brabcem...
Autor: Petr Kolečko, režie: David Drábek.
Hrají: JIŘÍ LÁBUS a OLDŘICH KAISER.
Divadlo Kalich Praha. Délka představení 2 hod. (včetně přestávky).

září 2018
4 SESTRY
Crazy komedie o tom, že i když si pořádně lezete na nervy, je zábavnější prožít život s rodinou než bez ní.

Táta měl hodně rád ženy, takže má každá z jeho dcer jinou mámu. Ale i povahu, rozmary, potíže a touhy. Hra o módě, dietě, touze po lásce, milostných dobrodružstvích, chlípném včelaři a překvapení v kompostu...
Autor, režie: Patrik Hartl.
Hrají: ANNA ŠIŠKOVÁ, IVANA CHÝLKOVÁ, JANA STRYKOVÁ, BERENIKA KOHOUTOVÁ a ROMAN ŠTABRŇÁK.
Studio Dva Praha. Délka představení 2 hod. 30 min. (včetně přestávky).

říjen 2018
VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM
Divadelní podoba úspěšného filmu z roku 1982, hořkosladká komedie o tom, jak si udržet živé manželství.

Bonettiovi jsou přímo ztělesněním vášnivého manželství po italsku. Jejich vztah projde těžkou zkouškou, když soukromý detektiv místo manželky jistého prominentního politika začne omylem sledovat právě paní Bonettiovou. A co teprve, když se natočené filmové záběry dostanou do rukou jejímu žárlivému manželovi...
Autoři: Rodolfo Sonego a Renato Giordano, režie: Vladimír Strnisko.
Hrají: SIMONA STAŠOVÁ, MICHAL DLOUHÝ, ANDREA DAŇKOVÁ a VASIL FRIDRICH / PETR VANČURA.
Agentura Hanzlíček. Délka představení 2 hod. 20 min. (včetně přestávky).

Program do domu

Využijte naší služby: zasílání měsíčního programu Zábřežské kulturní, s.r.o. a kina Retro el. poštou.

Registrovat se můžete zadáním své emailové adresy:

Předprodej vstupenek

Infocentrum - kulturní dům

Československé armády 1
tel.: 583 416 408, 775 279 558

Po - Pá 8:00 - 17:00
a vždy 1 hodinu před akcí

So 9:00 - 13:00 (červenec + srpen)


Foyer kina Retro

Farní 14
Půl hodiny před začátkem každého představení.


Kavárna / Bar Retro

Farní 14

mobil: 725 005 443
e-mail: mala.monika@post.cz

Po - Čt 16.30 - 24.00
Pá - So 16.30 - 1.00
Ne 16.30 - 22.00

Cestovní agentura Atlas

Slovanská 16 - bývalé kino Svět,
vchod z nábytku OSAPO - ulice M. R. Štefánika

tel.: 583 211 009, 774 140 752

Po - Čt: 9.00 - 12.00, 12.30 - 17.00 h
Pá: 9 - 12.00, 12:30 - 15.00 h

So ZAVŘENO

Peřinka Mohelnice

nám. Svobody 987/12
789 85 Mohelnice

mobil: 604 380 030

e-mail: perinkamohelnice@seznam.cz

otevírací doba: Po - Pá 8.30 - 17.00, So 9.00 - 11.00.

Infocentrum

Nám. Míru 55

tel.: 583 440 109

Po 7:00 - 11:30, 12:00 - 16:30
Út 7:00 - 11:30, 12:00 - 15:00
St 7:00 - 11:30, 12:00 - 16:30
Čt 7:00 - 11:30, 12:00 - 16:00
Pá 7:00 - 11:30, 12:00 - 13:30

http://goo.gl/V9JkHB

Turistické informační centrum

Hlavní 137

tel.: 583 285 615

otevírací doba (najdete na www.ichanusovice.cz)

Anketa

TOP 10 KONCERTŮ 2018 V ZÁBŘEŽSKÉM KULTURÁKU. KTERÝ SE VÁM LÍBIL NEJVÍC?

EVA URBANOVÁ (33)

MIG 21 (27)

MŇÁGA A ŽĎORP (27)

VÁCLAV NECKÁŘ (27)

JAREK NOHAVICA (26)

4TET (25)

BANJO BAND IVANA MLÁDKA (24)

HORKÝŽE SLÍŽE (24)

DAVID KOLLER (23)

SESTRY HAVELKOVY (23)